W piątek, 1 maja, w Święto Pracy, autobusy komunikacji miejskiej będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele.
W sobotę, 2 maja, autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty. Tego dnia na Lotnisku w Aleksandrowicach odbędzie się piknik lotniczy „Aerosploty”. Po zakończeniu wieczornych pokazów, około godziny 21.00, uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów linii 7, 10 i 20, aby ułatwić uczestnikom powrót do miasta.
W niedzielę, 3 maja, w Święto Konstytucji 3 Maja, autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. W godzinach 11.30–12.30 przewidywane są utrudnienia w kursowaniu linii 2, 3, 22, 35 i 36 na ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego, związane z obchodami świątecznymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze