W Żywcu otwarto lodowisko

– Szanowni Państwo! Miło mi poinformować, że oficjalne otwarcie lodowiska przy amfiteatrze Pod Grojcem nastąpi 27.12.2017 roku o godz. 17.00.

Myślę, że kolejną bardzo dobrą informacją, jaką mam do przekazania – jest fakt, że dzisiaj na lodowisku jeździmy bezpłatnie od 17.00 do 21.00! Płacimy jedynie za wynajem sprzętu. Serdecznie zapraszam!

Od jutra zaś lodowisko działa zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami. Będzie ono czynne w godzinach 9:00 – 21:00 codziennie. Bilet normalny będzie kosztował 5 złotych, ulgowy 3 złote. Dzieci do 5 lat pod opieką rodziców wstęp wolny. Uprawnione do nabycia biletów ulgowych są dzieci i młodzież w wieku do 18 lat, osoby uczące się od 19 do 26 lat oraz emeryci i renciści, za okazaniem dokumentu potwierdzającego odpowiednio wiek, pobieranie nauki, posiadanie uprawnień emerytalnych lub rentowych. Będzie można korzystać również z wypożyczalni łyżew – 5 zł, kasków – 5 zł oraz chodzika do nauki jazdy na łyżwach – również 5 zł. Za naostrzenie łyżew trzeba będzie zapłacić 7 zł. Czas ważności biletu – 45 minut. Istniej możliwość zarezerwowania całego lodowiska, w czasie regulaminowym, dla grupy maksymalnie 60 osób w wysokości 150 zł brutto. Mówi burmistrz Antoni SzlagorFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress