Z fejsa na bilboard

Przed nami kolejna, już IV edycja akcji skierowanej do wszystkich osób, które chcą spróbować swoich sił w modelingu. W ubiegłym roku „z fejsa” na billboard trafiła eteryczna blondynka o pięknych oczach – Paulina Mazurek, zostając twarzą kampanii reklamowej naszej Galerii. Każdy może pójść w jej ślady.

Błysk fleszy, praca z profesjonalną ekipą i przede wszystkim dobra zabawa! Galeria SFERA po raz kolejny organizuje casting na twarz swojej kampanii. Nagrodą dla 3. finalistów będzie m.in. profesjonalna sesja zdjęciowa z pasjonatką fotografii artystycznej – Dianą Błażków. Inspiruje ją baśniowy świat, pełen magii i feerii barw. Jej zdjęcia mogliśmy oglądać podczas czerwcowej wystawy „Mały, wielki świat” zorganizowanej na terenie naszej Galerii oraz na antenie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadała o swoim projekcie „żywej, porcelanowej lalki”, powstałej z fascynacji Timem Burtonem, anime i mangą. Wywiad z Dianą przeczytacie na naszym blogu: http://sferafashion.com.pl/w-basniowym-klimacie-wywiad-z-diana-blazkow/

Profesjonalne portfolio to tylko część atrakcji. Na finalistów czekają cenne nagrody rzeczowe. Salon Time Trend przygotował piękne zegarki marek takich jak Fossil czy Casio. Marka Swarovski zapewni blask, dzięki wyjątkowej biżuterii, a Perfumeria Douglas zadba o dobór kosmetyków renomowanych marek.

Nagrody rzeczowe to również nie wszystko, największą stawką jest zwycięstwo i zostanie twarzą jednej z naszej kampanii. Wygrana otwiera drogę do świata modelingu, o czym mogła przekonać się Marcelina, zwyciężczyni II edycji „Z fejsa na billboard”.

Udział w zabawie

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wysłać regulaminowe zgłoszenie w dniach 27.07-23.08. na adres: fb@sfera.com.pl, nadesłane zdjęcia będziemy publikować na bieżąco na blogu www.zfejsana.pl. O tym, kto przejdzie do kolejnego etapu, zdecydują jurorzy, typując 10 dziewczyn i zapraszając je na casting, na którym wybiorą 3 finalistki akcji „Z fejsa na billboard”. O zwycięstwie zdecyduje efekt sesji zdjęciowej, zorganizowanej 4 września i to na jej podstawie jurorzy wybiorą laureatkę akcji.

– Udział w sesji zdjęciowej, współpraca ze stylistami i profesjonalne portfolio, które może stać się początkiem kariery. To argumenty, które powinny przekonać wszystkich niezdecydowanych – mówią organizatorzy wydarzenia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas jesiennych pokazów mody w naszej Galerii.

Więcej na:
www.zfejsana.pl

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin – plik pdf (3 MB)
Formularz zgłoszeniowy – plik PDF (56 KB)

20150724110827-sfera-a1-z-fejsa-na-billboard-2015_3Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress