utrudnienia

ul. Goleszowska w Dzięgielowie – wyłączenie z ruchu

W związku z rozpoczynającą się realizacją zadania pn. „Remont drogi powiatowej 2610 S Goleszów – Dzięgielów – Leszna (ul. Goleszowska w Dzięgielowie) na odcinku ok. 0,74km”, Powiatowy Zarząd Dróg

 Publicznych w Cieszynie informuje mieszkańców oraz użytkowników drogi powiatowej 2610 S
– ul. Goleszowska w Dzięgielowie, że z przyczyn technologicznych oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, na czas wykonywania robót drogowych na zadaniu od dnia 1 września 2017r. zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu ul. Goleszowskiej w Dzięgielowie.

Objazd zaprojektowano dla dwóch kierunków – od strony ul. Zamkowej w Dzięgielowie oraz od strony ul. Grabowej (Goleszów)/Goleszowskiej (Dzięgielów).

Objazd został poprowadzony ulicami: Zamkową i Lipową w Dzięgielowie, Stalmacha i Cieszyńską
w Bażanowicach, Cieszyńską i Grabową w Goleszowie.

Planowany termin przywrócenia ruchu: połowa września 2017r. Dokładna data uzależniona będzie od rzeczywistego postępu robót.

Za zaistniałe utrudnienia w ruchu PRZEPRASZAMY, jednocześnie prosimy mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców – użytkowników drogi powiatowej 2610 S – ul. Goleszowska
w Dziegielowie o stosowanie się do objazdów i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.
W ZAŁĄCZENIU MAPKA Z OBJAZDEM

Goleszowska_mapa-objazd 1.pdf

Goleszowska_mapa-objazd 2.pdf

Źródło: www.powiat.cieszyn.plFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress