„Thor: Ragnarok” z biletami za jedyne 14,90 zł

Już 25 października (środa) Multikino zaprasza na premierę, będącą kontynuacją przebojów „Thor” i „Thor. Mroczny świat”. Na ekranie pojawią się: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba i Sir Anthony Hopkins. Świetną obsadę dopełnią Cate Blanchett i Mark Ruffalo. To wyjątkowa okazja, aby – korzystając z nowej oferty Multikina „MEGAŚRODY” – obejrzeć „Thor: Ragnarok” w specjalnej cenie 14,90 zł.

 Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej, wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Każdy widz, który w środę wybierze się do Multikina, aby obejrzeć amerykański hit „Thor: Ragnarok”, będzie mógł skorzystać z MEGAŚRODY i zakupić bilet w cenie 14,90 zł. Więcej szczegółów o biletach MEGAŚRODY znajduje się na: https://multikino.pl/promocje/megasrody.

 W ramach MEGAŚRODY widzowie mogą obejrzeć w niższej cenie także inne filmy  z repertuaru Multikina, np. polski thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami „Ach śpij kochanie”,  epicką opowieść o miłości w reżyserii Bodo Koxa „Człowiek z magicznym pudełkiem”, amerykański film katastroficzny „Geostorm”, „Pomiędzy nami góry” z Kate Winslet i Idrisem Elbą oraz „Potworną rodzinkę” – potwornie śmieszną opowieść animowaną skierowaną do całych rodzin.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress