Test browarów: Gdzie leją najlepsze piwa w Beskidach

Miłośnicy dobrego piwa dzielą się na dwie kategorie, tych którzy wierni są jednej marce piwa oraz tych, którzy poszukują wielu alternatyw. W przypadku tych drugich cenione są przede wszystkim miejsca, w których mamy duży wybór chmielowego napoju, ale dla wszystkich ważny jest klimat miejsca, obsługa i towarzystwo jakie nas otacza. Które miejsca Wy polecacie najbardziej?

Znaleźliśmy kilka miejsc w regionie, które produkują własne piwo lub oferują je w ogromnej ilości odmian. Jeżeli znacie takie lokale, a nie ma ich w rankingu, dopiszcie propozycje w komentarzu.

Najlepsza piwiarnia w Beskidach

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...


  • Niki4

    To jeszcze zależy jakie Beskidy. Domyślam sie (ale domyśłny jestem! 🙂 z kontekstu, że chodzi o Beskid Żywiecki, ale Beskidy to bardzo szerokie pojęcie. Ja np. w Beskidzie Żywieckim uwielbiałem bywać, ale od lat już mi nie po drodze, teraz raczej Beskid Sądecki lub Niski. A w tamtych rejonach, jeśli chodzi o odkrycia piwne, to zdecydowanie polecam Grybów, z browarem Pilsweizer. Warto zaliczyć będąc w okolicy Nowego Sącza, a i zapakować trochę zgrzewek do bagażnika na zapas 🙂


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress