Regulamin

Regulamin Serwisu

– Zawartość Portalu jest bezpłatna, zabrania się wykorzystywania materiałów umieszczonych na stronach portalu w celach zarobkowych, wykorzystanie i kopiowanie informacji z portalu BBFAN tylko w przypadku podania źródła w postaci podania strony internetowej www.bbfan.pl
– Redakcja Portalu publikując jakiekolwiek materiały na swoich stronach w oparciu o informacje zamieszczane w innych źródłach zawsze podaje ich nazwy wraz z odpowiednimi linkami. Celem portalu jest promowanie serwisów, które cechuje duża wartość merytoryczna wśród Użytkowników Portalu. Jeśli jakikolwiek wydawca (bądź podmiot mający prawa do materiałów, na które redakcja Portalu się powołuje) poinformuje nas, że nie chce aby redakcja Portalu powoływała się na materiały przez niego publikowane, zostaną one bezzwłocznie usunięte, nie będziemy również powoływać się na nie w przyszłości.
– Wszelkie Informacje podane przez Użytkownika, nie będą bez jego wiedzy i zgody w żaden sposób przetwarzane, za wyjątkiem przetwarzania na potrzeby Portalu.
– Za zmianę terminów wydarzeń zamieszczanych na www.bbfan.pl nie ponosimy odpowiedzialności.
– Serwis BBFAN może organizować konkursy. W takich przypadkach dane kontaktowe użytkowników mogą być wykorzystywane w celach konkursowych (np. do kontaktu z nimi aby powiadomić ich o wygranej). Nazwiska zwycięzców oraz nazwy miejscowości mogą być wykorzystane na stronie portalu BBFAN.
– Portal BBFAN nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny korzystając z usług reklamodawcy . Podejmujemy starania aby nasi klienci byli osobami wiarygodnymi i rzetelnymi, nie posiadamy jednak środków które pozwalają na dokładne sprawdzenie zlecającego reklamę.
– Portal BB FAN nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych przez użytkowników komentarzy oraz nie identyfikuje się z nimi. Zabrania się umieszczania komentarzy zawierających wulgaryzmy, propagujących alkohol, środki odurzające, narkotyki. Obrażające osoby publiczne lub inne osoby ze względu na ich rasę, narodowość, wyznanie. Jak również komentarzy oczerniających inne osoby lub zawierających nieprawdziwe informacje.
– Osoba korzystająca z forum bierze pełną odpowiedzialność za umieszczane treści oraz zobowiązuje się do postępowania zgodnie z Regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie uzasadnia postępowania wbrew niemu. Wyraża zgodę na nieodpłatne zapisywania publikowanych wypowiedzi w pamięci komputera.
Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, zawierające dane teleadresowe, będące reklamami, nawołujące do nienawiści i agresji, w sposób niestosowny obrażają inne osoby
– Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia działania portalu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników jak i klientów komercyjnych.
– Portal BBFAN zastrzega sobie prawo do dowolnego wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
– Portal BB FAN jest otwarty na wszelkie sugestie, uwagi i pytania użytkowników serwisu. Wszelkie tego typu informacje prosimy przesyłać na adres redakcja@bbfan.pl
– Postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie stają się automatycznie treścią umowy zawartej pomiędzy właścicielem portalu a gościem/użytkownikiem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress