Prezydium Komisji Sportu wizytowało Centralnego Ośrodka Sportu

Przez dwa dni obiekty Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku wizytowało Prezydium Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

Główny punkt wizyty w dniach 2-3 października dotyczył strategii rozwoju Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, uwzględniającej modernizację i budowę nowych obiektów sportowych.

 

Uczestnicy wizytacji naszego Ośrodka – posłowie na Sejm RP, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, prezesi Polskich Związków Sportowych i beskidzkich klubów sportowych, przedstawiciele władz samorządowych powiatów i miast wraz z dyrekcją COS – odwiedzili m.in. obiekty należące do COS-OPO w Szczyrku, na czele z nowoczesną kolej linową na Skrzyczne, kompleksem skoczni narciarskich w Szczyrku, skocznią w Wiśle Malince oraz trasami biegowymi na Kubalonce.

Prezydium wizytowało ponadto pobliską Szkołę Mistrzostwa Sportowego Sportów Zimowych Szczyrk z siedzibą w Buczkowicach, gdzie odbył się briefing prasowy. Pobyt zakończył się wspólnym spotkaniem w Wiśle.


_ _
Prezydium Komisji Sportu, z  wizytą, Centralnego Ośrodka Sportu
źródło: szczyrk.cos.plFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress