Nowy sezon w hali pod Dębowcem!

W nowym sezonie zmieni się nie tylko nazwa całej ligi ( znika słowo ORLEN), która powraca do swojej historycznej nazwy: Liga Siatkówki Kobiet. Zmianie ulegnie również miejsce rozgrywania meczów domowych bielskich siatkarek. Po roku przerwy BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała znów będzie grał w Hali pod Dębowcem! 

– Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej to obecnie największy tego typu obiekt w naszym mieście. Wspólnie ze sztabem szkoleniowym zbudowaliśmy zespół, który pozwala nam marzyć, że już w tym sezonie uda się powrócić na podium Mistrzostw Polski. Chcemy, by dobrą grę bielskich siatkarek oglądało jak najwięcej osób. Wierzymy, że frekwencja na trybunach będzie rosła z każdym meczem, a do tego potrzebujemy odpowiedniej liczby miejsc.

Niestety hala BKS „Stal”, która dla nas wszystkich jest symbolem BKS i domem bielskich siatkarek nie spełnia już wszystkich wymogów, które nakładają na nas władze Ligi Siatkówki Kobiet. Poza tym niemal wszystkie zespoły grają już w nowoczesnych, dużych halach, więc i my musimy się do tego dostosować. Dziękujemy władzom naszego miasta i Panu Prezydentowi Jackowi Krywultowi za zrozumienie tej kwestii i pomoc, której doświadczamy i będziemy doświadczać w tym sezonie. Współpraca Miasta i Bialskiego Klubu Sportowego SA jest coraz lepsza i mam nadzieję, że fakt korzystania z Hali pod Dębowcem naszą współpracę nie tylko scali, ale również przeniesie na nowe, jeszcze lepsze tory – mówi Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA – Andrzej Pyć.

Hala Widowiskowo-Sportowa będzie wykorzystywana przez bielskie siatkarki tuż przed startem sezonu oraz podczas meczów Ligi Siatkówki Kobiet. Póki co BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała trenuje w hali BKS „Stal”. Również w hali BKS odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Pucha Prezydenta Miasta Bielska-Białej, który odbędzie się w dniach 29 września-1 października.

Szczegółowe informacje dotyczące tego turnieju, jak i karnetów na cały sezon podamy w jeszcze w tym tygodniu. 

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała
Miejsca siedzące: 3053
Miejsca parkingowe: 353
Oświetlenie: 2400 luxów

_ _
Bielskie siatkarki, wracają pod Dębowiec, Liga Siatkówki Kobiet
źródło: bks.bielsko.plFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress