Nagrody dla najlepszych sportowców z Bielska-Białej

2 lutego br. Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult spotkał się z przedstawicielami środowiska sportowego naszego miasta. Podczas spotkania – zgodnie z wieloletnią tradycją – wręczył najlepszym sportowcom i trenerom statuetki Harnasia, czyli nagrodę za wybitne sukcesy osiągnięte w zeszłym roku. Harnasie zostały przyznane w czterech kategoriach. Poza sportowcem i trenerem roku nagroda trafiła także do najlepszej drużyny i dobrodzieja sportu.

Sportowcem Roku 2017 została reprezentująca BKT Advantage tenisistka Maja Chwalińska. Tytuł drużyny roku przypadł futsalowcom Rekord SSA. Trenerem roku konkursowa kapituła wybrała Andrzeja Szłapę (Rekord SSA), a dobrodziejem roku została spółka Polskie Mięso i Wędliny Łukosz.

 

Dodatkowo paterę Super Championa w uznaniu dotychczasowych osiągnięć wraz z podziękowaniami za godne reprezentowanie Bielska-Białej na arenach krajowych i międzynarodowych odebrał z rąk Prezydenta Miasta szybownik – Sebastian Kawa.

 

 

 

 

 

 

 

Obok zwycięzców nominacje na najlepszego sportowca, trenera, drużynę i dobrodzieja minionego roku w Bielsku-Białej otrzymali ponadto:

Sportowcy:
Justyna KACZKOWSKA – kolarstwo, UKKS Imielin Team Corratec
Michał KAŁUŻA – futsal, REKORD SSA 
Bartosz ŁASTOWSKI –  amp futbol, Kuloodporni 
Marta WALICZEK –  kick-boxing, DAAS Berserkers Team 

Trenerzy:
Maciej KOZIK – amp futbol, KULOODPORNI   
Paweł ŁOŚ  –  piłka nożna, TS PODBESKIDZIE SA  
Paweł POŁTORZECKI – karate, KSA ATEMI 
Piotr SZCZYPKA – tenis, BKT Advantage 

Drużyny: 
Beskidzki Klub Tenisowy ADVANTAGE – tenis
KULOODPORNI – amp futbol

            
Dobrodzieje Sportu:
AQUA S.A. prowadzi działalność wodociągowo-kanalizacyjną na terenie Bielska-Białej i sąsiednich gmin. Wspiera m.in.: TS Podbeskidzie SA, BBTS SA, KS Sprint.

DAAS Spółka z o.o. oferuje prace wysokościowe i alpinistyczne z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.  Wspiera:  Basket Hills, Berserkers Team.
 


  • Bogdan Lorek

    Kto o tych nagrodach decyduje?AQUA wspiera TSP-drugi poziom rozgrywek,BBTS-ogon rozgrywek,Sprint-żadnych osiągnięć…a co z siatkarkami BKS-wielokrotne mistrzynie Polski i aktualnie czołówka ligi .Nie mogą wesprzeć w trudnej sytuacji finansowej czy to polityka wąsacza


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress