Motocyklista będzie miał teraz poważne problemy

Do zderzenia motocykla i dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj około godziny 17:00 w Szczyrku na ul. Beskidzkiej. Kierowca jednośladu nie miał prawa poruszać się po drogach.

Policja ustala wszelkie okoliczności zdarzenia, ale jak udało się nam nieoficjalnie informuje portal Bielskie Drogi młody motocyklista jadący z dużą prędkością uderzył w Opla Vectrę. Siła uderzenia była na tyle duża, że motocykl uszkodził jeszcze Mercedesa ML. Ranny mężczyzna trafił do szpitala ale jego stan był stabilny i nie zagrażał jego życiu. Prawdopodobnie tylko mocno się poobijał.

Zielony motocykl nieustalonej marki nie posiadał tablic rejestracyjnych i ubezpieczenia OC. Motocyklista nie posiadał uprawnień do prowadzania jednośladów i będzie miał teraz duże kłopoty. Za akcję ratowniczą i wszystkie uszkodzenia, które spowodował będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

To nie jedyne zdarzenie z jednośladem i kierowcą bez uprawnień na terenie powiatu bielskiego w dniu wczorajszym. Około godziny 14:30 w Grodźcu doszło do wypadku, w którym ranny został 63-letni kierowca Yamahy. 

źródło i foto: Bielskie DrogiFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress