Mała Czarna

Poznajcie nową wokalistkę  polskiej sceny disco-polo-Małą Czarną.

Wyróżnia ją niezwykle ciepły i dziewczęcy wokal i nietypowa uroda. Mała Czarna ma egzotyczne pochodzenie i bardzo ognisty temperament. Jej piosenki są wesołe i z przymrużeniem oka. Dają dużą dawkę pozytywnej energii , bo przecież właśnie o to chodzi w muzyce disco-polo. Przy rytmach jej nowego singla na pewno nie uśniecie bo pobudza niczym espresso. Mała Czarna to TOP 1 do sprawdzenia dla każdego fana disco polo-obowiązkowo- jak mała czarna z rana! 😉

 

MUZYCZNA BIOGRAFIA MONIKA GŁADYSZ

Monika Gładysz od najmłodszych lat wykazywała zdolności artystyczne. Już w podstawówce założyła wraz z koleżankami swój pierwszy zespół, który coverował piosenki zespołu „Spice Girls” bardzo popularnego w latach dziewięćdziesiątych. Występowała w nim jako Mel C na wszystkich najważniejszych uroczystościach szkolnych szlifując w ten sposób obycie sceniczne. W podstawówce była też główną solistką w ludowym zespole, który zdobywał szereg nagród na okolicznych konkursach.

Lata gimnazjum i liceum  spędziła pod znakiem szkolnych zespołów, a nawet mimo zawadiackiego charakterku śpiewała w chórze kościelnym i odśpiewywała psalmy mszalne.

Potem zawirowania życia pokierowały ją na studia w innym kierunku. Ukończyła Beskidzką Wyższą Szkołę Umiejętności w Żywcu z tytułem licencjat kosmetolog i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach z tytułem magister odnowy biologicznej.

Artystyczna dusza jednak szybko dała o sobie znać i w czerwcu 2014 roku ukończyła szkołę aktorską „Art-play” w Chorzowie.

Międzyczasie zaproponował jej współpracę producent Marcin Kiljan. Owocem tej współpracy były dwa zespoły: disco polowy „Black Cats”, oraz rockowo-popowy „Hydra”, w których Monika była wokalistką.

Piosenki „Black Cats” miały swoją premierę na stacji Disco Polo Music.

Zespół Hydra grał muzykę popową z domieszką rocka i brzmieniami klubowymi. W skład zespołu na czele z Moniką wchodziły osoby mające spore doświadczenie na rynku muzycznym: Krzysztof Podstawka (gitara), Marcin Kiljan (gitara basowa), Zdzisław Kalinowski (klawisze), Paweł Markiewicz (perkusja) .W przeszłości muzycy Hydry współpracowali z artystami tej miary, co In Grid, Blue Cafe, Ivan Komarenko, Halina Frąckowiak, Ewelina Flinta, Rafał Brzozowski czy Czerwone Gitary. Dla Moniki była to pierwsza furtka do świata show bussinesu. Zespół spotkał się z dużym zainteresowaniem lokalnych mediów.

W 2015 roku zaintrygowała się nią jedna z największych wytwórni na świecie, ale niestety nie podpisano kontraktu ze względu na nieporozumienia.

W 2017 roku podpisała kontrakt z Wytwórnią Konkol Music.

Na co dzień pracuje jako modelka i promuje takie światowe marki jak : Ferrari, Infiniti, Extreme sport Channel. Brała udział w programie telewizyjnych „Hot or Not „ na stacji Viva Polska gdzie dostała się do półfinału i grała liczne epizody w serialach m. innymi „Galeria” i reklamach np. „Wawel”

Jej Hobby to podróże. Dotychczas zwiedziła większość Ameryki Północnej, Europę i  Afrykę północną. Teraz ma w planach zwiedzić Azję.

Jej maksyma życiowa, której jest zresztą autorką to: Cele to MARZENIA, Marzenia to CELE.

Zawsze wyznacza sobie krok po kroku i osiąga obrany cel.

„Na spokojnie- nie ma rzeczy niemożliwych.” –mówi.

„Jaki mam kolejny cel?

Robić co najmniej tak dobrą muzykę jak królowa Shazza w latach dziewięćdziesiątych. Tłumy bawiące się przy moich piosenkach- to moje MARZENIE czyli….CEL  „

_ _
Mała Czarna, Monika Gładysz
https://www.facebook.com/MalaCzarnaWokalistka/Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress