Koncert Muzyki Filmowej – Żywiec 09.08

Sławne melodie filmowe i przeboje muzyki rozrywkowej będzie można usłyszeć 9 sierpnia w amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu ( początek o godz. 19.30) podczas charytatywnego koncertu w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej z Bydgoszczy pod dyrekcją ks. Przemysława Pasternaka CM oraz solistów.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą ks. Przemysława Pasternaka odnosi sukcesy również poza granicami naszego kraju. Jej dyrygent pochodzi z Żywca. Ma na koncie wiele orkiestrowych i chóralnych opracowań utworów liturgicznych. Jest również twórcą muzyki filmowej i rozrywkowej. W 2006 roku rozpoczął pracę w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie. Jest pomysłodawcą, założycielem, kompozytorem i dyrygentem Capelli Tarnoviensis. Od najmłodszych lat jest zawiązany z muzyką. Jego pierwszym skomponowanym dziełem była Msza Organowa d-moll. Przed wstąpieniem do Zgromadzenia Księży Misjonarzy był organistą w żywieckiej konkatedrze. Obecnie pracuje w bydgoskiej bazylice mniejszej św. Wincentego à Paulo.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na potrzeby działającego przy parafii świętego Floriana Żywieckiego Hospicjum św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Bilety na ten niezwykły koncert można nabyć w kasach Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu.

 Bilety 35 zł (dzieci do 12 lat wstęp wolny)

Kup Bilet online >>>

orkiestra-filmowa-2015-2jpg_201507311306Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress