Kingsman: złoty krąg.Bilety za jedyne 14,90 zł

20 września Multikino zaprasza na pokaz przedpremierowy filmu „Kingsman: złoty krąg”.

W rolach głównych pojawią się m.in.: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, sir Elton John i Jeff Bridges. To wyjątkowa okazja, aby – korzystając z nowej oferty Multikina MEGAŚRODY – obejrzeć film w specjalnej cenie 14,90 zł.

Każdy widz, który w środę wybierze się do Multikina, aby jeszcze przed oficjalną premierą obejrzeć „Kingsman: złoty krąg”, będzie mógł skorzystać z MEGAŚRODY i zakupić bilet w cenie 14,90 zł. Więcej szczegółów o biletach MEGAŚRODY znajduje się na: https://multikino.pl/promocje/megasrody.

„Kingsman: złoty krąg” to kontynuacja przeboju „Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji.
Brytyjscy agenci tajnych służb stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Gary’ego „Eggsy Unwina nie ma rzeczy niemożliwych. W filmie Matthew Vaughna pojawi się plejada gwiazd kina: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, Sir Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

W ramach MEGAŚRODY 20 września widzowie będą mogli obejrzeć w niższej cenie także inne filmy z repertuaru Multikina, jak np.: „Powiernik królowej” o niezwykłej przyjaźni, która połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem, indyjskim muzułmaninem, film sensacyjny „American Assassin”, „The Square” – laureata Złotej Palmy w Cannes, czy polski film reprezentujący kino familijne „Tarapaty”.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress