Hokejowa wygrana z Sokołem Zabrzeg

W środowe popołudnie piłkarze BKS Stal wygrali mecz II rundy Pucharu Polski podokręgu bielskiego z LKS Sokół Zabrzeg aż 14:0.

Mecz całkowicie zdominowany przez piłkarzy naszego zespołu co udowodnił wynik spotkania. Wynik spotkania otworzył już w 2 minucie z rzutu wolnego Radomski. Piłka po jego strzale odbiła się od zawodnika w murze i wleciała za kołnierz bramkarza. Dwie minuty później było już 2:0 dla BKS’u. Radomski na lewym skrzydle dośrodkował do wbiegającego Caputy, a ten pokonał bramkarza gospodarzy. Minutę później mogło być już 3:0 jednak piłka bezpośrednio z rzutu rożnego trafiła w słupek, a zamykający na długim słupku Kareta nie trafił w piłkę. W 8minucie Radomski chciał dośrodkować piłkę w pole karne jednak piłka wleciała znów za kołnierz Machalicy po drodze obijając się od słupka. Akcja z 13 minuty: Bezak mija obrońcę na prawym skrzydła i podaje na piąty metr do niepilnowanego Caputy, który zdobywa kolejną bramkę dla piłkarzy BKS’u.

W 19 minucie bardzo ładne przejęcie piłki w środku boiska przez naszego zawodnika, który prostopadłym podaniem uruchamia Bezaka i razem z Caputą wychodzą 2 na 1 z Machalicą. Bramkarz Sokoła był bez szans w tej sytuacji, a Caputa tym golem ustrzelił hattricka. 21 minuta Klama wbiega w pole karne, podaje na długi słupek do Jarnota, który dobija piłkę do pustej bramki. W 28 minuta dośrodkowanie Ferfeckiego, pierwszy strzał broni bramkarz, ale dobitki Bezaka już nie był wstanie. W 29 minucie Radomski miał szasnę na swojego hattricka, ale piłka posłana po jego strzale trafiła w poprzeczkę. W 38 minucie Bezak dośrodkowuje w pole karne i soczystym strzałem z woleja bramkę zdobywa Jarnot. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0 dla BKS’u. W drugiej połowie na boisku zameldował się Wróbel i Zakrzewski.

Już w 51 minucie Wróbel mógł się cieszyć ze swojego trafienia, a obdłużył go idealnie Ferfecki. W 55 minucie Jarnot podwyższył znów nie dając szans Machalicy. W 68 minucie ładny drybling Wróbla, który mija obrońcę i wystawia piłkę do Zakrzewskiego, który nie pudłuje. Dopiero w 69 minucie Radomskiemu udało się ustrzelić swojego hattrica, po strzale z 14 metra piłka wpadła przy długim słupku Machalicy. Radomski w 73 minucie zaliczył kolejną asystę. Wyłożył piłkę do Klamy, a ten po ziemi przy słupku zdobył 13 bramkę dla BKS’u. Ostatnią bramkę w meczu zdobył Wróbel w 83 minucie. Napastnik BKS’u minął trzech obrońców i strzałem po drugim słupku pokonał Machalice ustatając wynik spotkania na 14:0.

W meczu II rundy Pucharu Polski podokręgu bielskiego BKS Stal wygrał 14:0 z Sokołem Zabrzeg

Sokół Zabrzeg – BKS Stal Bielsko – Biała 0-14 (0-8)

Bramki: 0-1 2 min. Radomski, 0-2 4 min. Caputa, 0-3 8 min. Radomski, 0-4 13 min Caputa, 0-5 19 min. Caputa, 0-6 21 min. Jarnot, 0-7 28 min. Bezak, 0-8 38 min. Jarnot, 0-9 51 min. Wróbel, 0-10 55 min. Jarnot, 0-11 68 min. Zakrzewski, 0-12 68 min. Radomski, 0-13 73 min Klama, 0-14 83 min Wróbel

Sokół: Machalica, Głowacki (55 min. Dańczak), Fejdych, Filapek, Karkut, Jarczok, Czylok (62 min. Podkański), Tekieli (46 min. Podkański), Jakubczyk, Ciesielczyk, Wajs

BKS: Ziarko, Klama, Kareta (68 min. Sobala), Radomski, Bezak (46 min. Wróbel), Pielichowski, Caputa, Jarnot, Pieczur, Dzionsko (46 min. Zakrzewski), Ferfecki