XI Puchar Magurki 17.02

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 17/02/2018
09:30 - 14:00

Lokalizacja
Szczyt Magurka

Kategorie


XI Puchar Magurki im. Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg w biegach narciarskich odbędzie się 17 lutego 2018. Tegoroczne zawody będą zaliczane do Pucharu Polski PZN Amatorów.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8 w budynku sędziowskim na polanie startowej.

Start grup młodzieżowych zaplanowany jest na godzinę 10, a biegu głównego na godzinę 12. Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie).

Start w zawodach jest bezpłatny.

Każdy z zawodników otrzyma gorący posiłek.

Zapewniamy bezpłatny transport zawodników na miejsce startu z parkingu przy ul. Harcerskiej (parking nad zbiornikiem wodnym). Istnieje możliwość wypożyczenia nart w wypożyczalni – skirajbit.pl.

Warunkiem udziału w zawodach jest rejestracja udziału najpóźniej do 18 stycznia 2018. do godziny 12:00 oraz wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi w dniu zawodów wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej. Po upłynięciu wyznaczonej godziny nie będzie możliwości rejestracji.

Uwaga. Organizatorzy ze względu na pojemność trasy oraz konieczność transportu zawodników na start ograniczają liczbę zawodników startujących w biegu głównym do 150 osób. Po osiągnięciu 150 zgłoszeń do biegu głównego lista startowa zostanie zamknięta. 

Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/sportowaMagurka/

Regulamin Puchar Magurki

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Pucharu Polski 2018

Zapisy – Biegi dla dzieci

Zapisy – Bieg główny OPEN

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress