Wiosenna Siesta: Jehro (Koncert) – 20.05

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 20/05/2017
18:00

Lokalizacja
BCK Bielsko-Biała

Kategorie


WIOSENNA EDYCJA Siesty w Drodze – maj 2017. Śpiewający po angielsku, hiszpańsku i francusku, pochodzący z Marsylii  Jehro. Jego obie płyty: „Jehro” i „Cantina Paradise”niosą w sobie potęgę światła i pozytywnych emocji, gdy ten trochę Włoch, trochę Grek, a po ojcu Francuz łączy w jedno reggae, calypso i bossa novę. W audycji „Siesta” Jehro prezentowany był wielokrotnie. Jego siestowa „kariera” rozpoczęła się utworem Continuando z płyty „Jehro”. Prawdziwa siestowa eksplozja utworów Jehro nastąpiła w 2007 roku (prezentacja utworów „Everything” oraz „Salima”) i trwa do dziś.

Siesta w drodze, do koncertowa odsłona trójkowej audycji Siesta, prezentującej najciekawszych artystów z różnych stron świata.

„Zapraszam na dwie godziny niezobowiązującej, niczym nie skrępowanej muzyki przyjaznej człowiekowi…” – mówi od lat Marcin Kydryński w każdą trójkową niedzielę. Koncertowa Siesta w drodze regularnie pojawia się Bielsku-Białej – w Domu Muzyki lub w kościele w Aleksandrowicach.

MARCIN KYDRYŃSKI ZAPRASZA NA KONCERT JEHRO.

.

” class=”lightbox-processed”>.”

JEHRO Z ZESPOŁEM. DOM MUZYKI BCK, 20 MAJA G. 18.00. BILETY W CENIE 80 ZŁ (NORMALNY) I 40 ZŁ (ULGOWY – EMERYCI,  MŁODZIEŻ SZKOLNA).

Kup bilet >>Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress