Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na bielskim Rynku

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 14/01/2018
14:00 - 21:00

Lokalizacja
Stary Rynek

Kategorie


Koncert Finałowy WOŚP odbędzie się na bielskim Rynku 14 stycznia

Program koncertów: godz.15.05 Rustcage, 16.00 Sliver, 17.00 Not To Say, 18.00 Anna Mysłajek, godz. 19.00 Gooral, godz. 20.00 Światełko do nieba, godz. 20.15 Rocker Soul.

Wzorem lat poprzednich Fundacja Zabytków Techniki Militarnej przygotuje dla uczestików grochówkę, odbędą się również pokazy Ochotniczych Straży Pożarnych.

Klub Miasto:

Występy będą trwały przez cały dzień – od godz. 15.00 i aż do późnych godzin nocnych. Przez całe popołudnie i wieczór trwać będzie Transmisja TV na telebimie.
Wystąpią: Resiliant, Aslan, Down to the Heaven, FreeTrip, Man of the Crowd i Transgresja.
W najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP – Wybór celu finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć zarząd naszej fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje prezes zarządu fundacji.

Rude Boy Club

Już od kilkunastu lat Rudeboy Club gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  
W tym roku w roli gwiazdy wieczoru Materia a także zespoły: SKTC, Jimmy Esposito, I Was Born Twice oraz Grimmer.
Podobnie, jak w poprzednich latach podczas imprezy będą licytowane gadżety, płyty, plakaty, itp.

ZAPRASZAMY !!!
Bilety 15 zł – minimalna wpłata za serduszko / wejściówkę (zależy nam, aby jak najwięcej uzbierać do puszki 😉

 

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress