Studio Accantus – Koncert kolęd w aleksandrowickim kościele – 16.12

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 16/12/2017
17:00

Lokalizacja
Bielskie Centrum Kultury

Kategorie


Tradycyjne polskie kolędy dla każdego. Współczesne, a zarazem klasyczne. Z rozmachem, ale i ze skromnością. Aranżacje Marcina Kuczewskiego, przygotowane na zlecenie Stowarzyszenia Wikimedia Polska, zaśpiewane przez wokalistów Studia Accantus z towarzyszeniem Bielskiej Orkiestry Festiwalowej pod batutą Tadeusza Wicherka.

WYSTĄPIĄ SOLIŚCI: KUBA JURZYK, WIKTOR KORSZLA, MAŁGOSIA KOZŁOWSKA, ZUZANNA MAKOWSKA, KASIA MAZURKIEWICZ, NATALIA PIOTROWSKA, PAWEŁ SKIBA, JANEK TRACZYK.

Ich misją jest szerzenie zamiłowania do musicalu, muzyki filmowej i innych gatunków w Polsce i po polsku. Znani są głównie z nagrań, które zamieszczają na swoim kanale YouTube. W każdą środę zamieszczają tam nowe wideo – najczęściej jest to cover piosenki z filmu Disneya, świeżo przetłumaczony hit Broadwayu lub po prostu znana piosenka w nowym wykonaniu. W ciągu ostatniego roku przekonali się, że „internetowe spotkania” nie wystarczą ani im, ani ich fanom – dlatego zaczęli organizować koncerty, wydarzenia, recitale itp. podczas których można spotkać się z nimi „na żywo”, bezpośrednio i bez bariery szklanego ekranu. Te projekty, początkowo organizowane eksperymentalnie, spotkały się ze wspaniałym przyjęciem – w miarę możliwości organizują je więc coraz częściej w przeróżnych lokalizacjach.

 

 

TO JEDEN Z WYKONAWCÓW WYBRANYCH W PLEBISCYCIE ORGANIZOWANYM PRZEZ BIELSKIE CENTRUM KULTURY, W KTÓRYM INTERNAUCI GŁOSOWALI NA ARTYSTÓW, KTÓRZY WYSTĄPIĄ W BIELSKU-BIAŁEJ W ROKU 2017.

W kościele św. Maksymiliana Kolbe w Aleksandrowicach (Bielsko-Biała, ul. Maksymiliana 1), obywają się największe wydarzenia artystyczne. Występują tutaj  gwiazdy o międzynarodowej renomie.  W kościele odbyły się m.in. koncerty Chicka Corei i Bobbiego McFerrina, Marizy, Pata Metheny’ego czy Krzysztofa Pendereckiego. Tutaj swoje kolędy wykonywała grupa Golec uOrkiestra.

.

” class=”lightbox-processed”>.” class=”lightbox-processed”>

.

” class=”lightbox-processed”>.” class=”lightbox-processed”>

STUDIO ACCANTUS – KOLĘDY. 16 GRUDNIA G. 17.00, KOŚCIÓŁ ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO (KOŚCIÓŁ W ALEKSANDROWICACH) . BILETY W CENIE 70 ZŁFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress