Polish Open – XI International Karate Grand Prix 13-15.10

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 13/10/2017 - 15/10/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Hala Pod Dębowcem

Kategorie


 

W imieniu organizatora turnieju, Klubu Sportów Azjatyckich Atemi, Gminy Bielsko-Biała oraz Polskiego Związku Karate, mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w najbardziej prestiżowym turnieju karate olimpijskiego rozgrywanym w Polsce – POLISH OPEN.

Z roku na rok ranga turnieju wzrasta, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie wieku zagranicznych ekip i reprezentacji. Po decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego o włączeniu Karate do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, oraz do programu Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Buenos Aires 2018, zawody te są areną walk przyszłych olimpijczyków. Nie zabraknie aktualnych medalistów Mistrzostw Europy i Świata!

Warto podkreślić, że swój udział w Polish Open potwierdził Prezes Światowej Federacji Karate (World Karate Federation) Antonio Espinos. Gościem specjalnym zawodów będzie Przewodniczący Komisji Sędziowskiej WKF Javier Escalante. Sędzią głównym zawodów, podobnie jak w latach ubiegłych jest Sekretarz Komisji Sędziowskiej WKF Robert Hamara.

Spodziewamy się przyjazdu blisko 1400 zawodniczek i zawodników z około 30 krajów Europy i Świata. Zawody ze strony sędziowskiej obsługiwać będzie około 80 sędziów, w tym 45 z zagranicy.

Zawody rozpoczynają się w piątek 13 października o godzinie 15:00 rywalizacją w konkurencjach kata (układy technik tzw. „walki z cieniem”). W sobotę od 8:00 do 20:00, na 8 tatami, można będzie obserwować zacięte pojedynki w konkurencji kumite (walki). O godzinie 16:00 odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów. Ostatni dzień zawodów to rywalizacja w kata i kumite dzieci. Serdecznie wszystkich zapraszamy do Hali pod Dębowcem. Wstęp wolny !

_ _
Polish Open, XI International Karate Grand Prix, Bielsko-Biała 2017
Mat. Pras.
www.atemibielsko.pl / www.polish-open.comFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress