Olaf Lubaszenko w spektaklu „Ludzie Inteligentni”03.02

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 03/02/2018
18:00

Lokalizacja
Bielskie Centrum Kultury

Kategorie


Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać „obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Dawid podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony.

Dawid podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Aleksandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszystkich zdradzają. Zastanawiają się w czasie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Występują: Magda Boczarska/Renata Dancewicz, Iza Kuna, Magda Stużyńska/Monika Dryl, Szymon Bobrowski/Mariusz Witkowski, Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa/Olaf Lubaszenko. Reżyseria: Olaf Lubaszenko.

SPEKTAKL LUDZIE INTELIGENTNI. DOM MUZYKI BCK, 3 LUTEGO G. 18.00. BILETY W CENIE 80 ZŁ.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress