Klub Chacharnia Czechowice: Aktualne imprezy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 21/07/2017 - 22/07/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Klub Chacharnia

Kategorie


Centrum rozrywki i zabawy Klub Chacharnia znajduję się przy Browarze Dziedzice, na terenie CH Stara Kablownia – a w niej sześciotorowa supernowoczesna kręgielnia, bilardy oraz cały wachlarz innych urządzeń mających zapewnić Państwu miłe spędzenie czasu. Cały kompleks zajmuje powierzchnię 2000 m². Wyposażony jest w najnowocześniejszy system wizualizacyjno – ledowy, nagłośnieniowy, oświetleniowy.

 

KALENDARIUM IMPREZ Klub Chacharnia


21 lipca (Piątek)

Disco Summer Party

Start imprezy: 19:00

Bilety: 5 zł

Rezerwacje: 32 722 60 38

 

 

 


22 lipca (Sobota)

Sex On The Beach

Start imprezy: 20:00

Bilety: 5 zł

Rezerwacje: 32 722 60 38

 

 

 

 

 


Kontakt:

43-503 Czechowice-Dziedzice

ul. Legionów 83A

www.chacharnia.pl

okonać każda osoba pełnoletnia telefonicznie pod numerem telefonu 32 722 60 38 lub osobiście w Browarze Dziedzice co najmniej dzień przed dokonywaną rezerwacją. Rezerwacja w piątek i sobotę oraz dni specjalne jest płatna, koszt rezerwacji to 10zł/osobę, w ramach tej opłaty klient dostaje poczęstunek w formie Nachos wprost proporcjonalny do ilości Gości.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


 • Tomii

  13.08.2016. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, ciekawy wystrój, ładne światła, lasery. Dalej kolejne miłe zaskoczenie przy barze bo ceny nie są aż tak mocno wygórowane jak w innych podobnych miejscach, dobre drinki. Ogólna czystość i dbałość Pań sprzątaczek o porządek. Ochrona obiektu również zasługuje na pochwałe. Zainteresowanie klientem ze strony obsługi bardzo ok.
  A teraz najważniejsze – muzyka. Niestety Panowie dj-e nie popisali się, przez pięć godzin kawałki niby House ale na tę samą nutę, zero polotu, fantazji, poruszenia gośćmi, skandalicznie mało bitów pod nogę, często musiałem się zmuszać do zabawy na parkiecie, niestety.
  Także klub jak najbardziej godny polecenia ale dj-e muszą się poprawić bo szkoda marnować tak dobre nagłośnienie i oświetlenie.
  Aha, jeszcze mały minusik – ciut za jasno na parkiecie, ale tu może się czepiam ; )

 • Szalikl

  wszystko było by ok gdyby nie ten kretacz Włochaty z foto budki.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress