plener foto

Górki Wielkie: Plener FOTO i OWO // Lato 11.08-13.08

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 11/08/2017 - 13/08/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków"

Kategorie


barbara_wrona@poczta.onet.pl

Udział bezpłatny.

Uczestnicy mają zapewniony nocleg oraz wyżywienie.

Plener poprowadzi Sebastian Słonina (www.fotoslonina.pl).Fotografią zajmuję się amatorsko. Są okresy w moim życiu, kiedy tej pasji poświęcam wiele czasu, czasami zaś przez dłuższy czas nie ma  możliwości robienia zdjęć… Fotografia przyrodnicza, która jest głównym obszarem mojej działalności fotograficznej jest dla mnie rozszerzeniem i uzupełnieniem dotychczasowych zainteresowań, zainteresowań zawsze związanych z obcowaniem z przyrodą, poznawaniem ciekawych miejsc i ludzi. Myślę także, że w moim przypadku, fotografia przyrodnicza pozwala realizować pewne dziecięce marzenia. (S. Słonina)

 

***

Plener fotograficzny „Foto i Owo” (4 cykle: wiosna, lato, jesień, zima). Tematyka pleneru będzie związana z dawną stanicą harcerską Aleksandra Kamińskiego oraz leżącym nieopodal wzgórzem Bucze, u podnóża którego powstały przedwojenne zabytkowe (obecnie opuszczone i zaniedbane) obiekty. Prace powstałe podczas pleneru zostaną zaprezentowane w formie multimedialnej prezentacji w czasie spotkania podsumowującego projekt, publikacji albumowo-literackiej oraz wystawy. Poza fotografią, osoby będą też pracować z trenerem zaproszonym do tej inicjatywy. Sprzęt fotograficzny zostanie częściowo udostępniony przez fundację i prowadzącego plener,
w miarę możliwości uczestnicy mogą zabrać z sobą także swój sprzęt.

Dokładny program pleneru zamieścimy wkrótce.

Plan sierpniowego pleneru fotograficznego (2017).

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

plener fotoŹródło: www.dworkossakow.plFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress