świąteczny

Cieszyn: The ThreeX – Riffertone & Friends „Koncert Świąteczny” 28.01

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 28/01/2018
19:00 - 20:30

Lokalizacja
Teatr im. Adama Mickiewicza

Kategorie


Niebanalne połączenie wokalu i gitary duetu Riffertone z bogatym brzmieniem tria The ThreeX, wspaniale odda niepowtarzalny klimat kolęd i kompozycji świątecznych specjalnie zaaranżowanych na tę okazję.
Wspólny program tych dwóch dobrze znanych bielskich zespołów będzie wspaniałą uwerturą, która wprawi każdego w dobry nastrój i świąteczny klimat. 

The ThreeX – zdobywcy złotego medalu na prestiżowym Osaka International Chamber Music Competition & Festa w Japonii. Na swoim koncie mają wydane 2 płyty CD: „Das kleine Wien Trio I” i „The ThreeX – Unchained” oraz DVD „Mindbowing”. W przeciągu 15 lat istnienia trio występowało ponad 220 razy odwiedzając 15 krajów w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku zespół otrzymał „Ikara” – nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. 

Riffertone to laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.
Podczas Koncertu Świątecznego w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie wystąpią w składzie:
– Jarosław Krużołek (śpiew),
– Albert Kokoszewski (gitara),
– Krzysztof Kokoszewski (skrzypce),
– Jacek Stolarczyk (skrzypce),
– Jacek Obstarczyk (fortepian),
– Wojciech Famielec (gitara basowa),
– Patryk Zakrzewski (perkusjonalia).
z a p r a s z a m y!
organizatorzy: • aktywuj DOBRO, zespół Riffertone, zespół The ThreeX

świąteczny

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress