7. Puchar Reksia – ruszyły zapisy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 21/12/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Stok Dębowca

Kategorie


Rozpoczęły się zapisy uczestników do udziału w siódmej edycji Pucharu Reksia. Podobnie, jak w poprzednim roku, zawody odbędą się w dwóch miejscach: w Bielsku-Białej na stoku Dębowca – 21 stycznia 2018 r. oraz w Białce Tatrzańskiej przy Hotelu Bania – 18 marca 2018 r.

 

Liczba zawodników jest ograniczona do 400 narciarzy w jednej edycji. W zależności od umiejętności oraz wieku zawodnicy będą mogli wystartować na jednej z dwóch tras (dłuższej i krótszej). W tej edycji  zawodów wystartują dzieci w sześciu grupach wiekowych: 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013, 2014 i młodsi. Wszyscy uczestnicy narciarskich zmagań otrzymają numery startowe (specjalnie zaprojektowane) oraz pamiątkowe nagrody. Przewidziane są także ciepłe napoje oraz przekąski.

 

7. Puchar Reksia odbędzie się pod patronatem Jacka Krywulta – Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Stanisława Łukaszczyka – Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska oraz Heleny Filek-Marszałek, wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku. Patronat Honorowy nad zawodami objął Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego. Ambasadorem Zawodów jest Andrzej Bachleda-Curuś.

 

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

 

Regulamin zawodów: http://pucharreksia.pl/regulamin/#sec_page

Rejestracja Bielsko-Biała: http://pucharreksia.pl/rejestracja-bielsko-biala/#sec_page

Rejestracja Białka Tatrzańska: http://pucharreksia.pl/rejestracja-bialka-tatrzanska/#sec_page

 


  • `Ryszard

    Prognozy na Styczeń nie są dobre będzie ciepło,wiec zawody chyba na trawie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress