Bialska Stal wznowiła treningi

Na popularnej „Górce” piłkarze BKS Stal rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

Pierwsze zajęcia miały charakter ogólnorozwojowy i wprowadzający. Wczoraj i dzisiaj bielscy piłkarze będą przechodzić testy w hali BKS „Stal”. W pierwszym treningu udział wzięło 13 zawodników z czego połowę stanowili nowi piłkarze, którzy starają się o angaż w BKS Stal. Zabrakło natomiast Kamila Karcza i Marcina Wróbla, którzy dochodzą do siebie po kontuzjach odniesionych w rundzie jesiennej.

O ile Karcz już niebawem dołączy do zespołu, to na młodego napastnika Stali będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

– Cały czas jesteśmy na etapie budowania drużyny na rundę wiosenną. Na pewno będzie trochę zmian w porównaniu do poprzednich miesięcy, ale wierzę, że młodzi piłkarze, którzy dołączą do naszego zespołu zrobią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Cały czas szukamy zawodników, których umiejętności pozwalają na grę w III lidze. Prowadzimy wiele rozmów z potencjalnymi nowymi piłkarzami, jak i tymi, którzy w ostatnim czasie reprezentowali barwy BKS. Przerwa zimowa jest dłuższa niż ta letnia, więc czasu na zbudowanie drużyny mamy więcej. Mam jednak nadzieję, że w najbliższych tygodniach będziemy wiedzieć już wszystko, a nasza kadra będzie kompletna – mówi trener bielszczan Dariusz Mrózek.

BKS Stal ma teraz niecałe dwa tygodnie do pierwszego sparingu. Premierowy test mecz bielszczanie mieli zagrać z Sołą Oświęcim, ale ta wycofała się z rogrywek. W związku z tym pierwszym sparingpartnerem bialskiej Stali będzie Sarmacja Będzin, a mecz zostanie rozegrany 20 stycznia.

_ _
Bialska Stal wznowiła treningi
źródło: pilkanozna.bks.bielsko.plFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress