zatrzymani

Awantura w hotelu

Policjanci z komisariatu II wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy wszczęli awanturę w jednym z bielskich hoteli przy Al. Armii Krajowej. Agresywna para groziła recepcjoniście. Mężczyzna dodatkowo uszkodził wyposażenie pensjonatu.
Do zdarzenia doszło w sobotnią noc. 24-letni mężczyzna i towarzysząca mu 26-latka zamierzali wynająć pokój w hotelu. Kiedy jednak okazało się, że brak jest wolnych miejsc, nietrzeźwa para wszczęła awanturę z personelem. Sprawcy grozili recepcjoniście śmiercią. Agresywny 24-latek zaczął demolować wyposażenie pensjonatu. Uszkodził rolety, drzwi i okno, powodując szkody w wysokości tysiąca zł.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturników. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1, 5 do 2 promili alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. Oboje odpowiedzą za groźby karalne, za co mogą trafić za kraty na najbliższe 2 lata. Zatrzymany 24-latek dodatkowo tłumaczyć się będzie za uszkodzenie mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło KMP Bielsko-BiałaFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress