Barometr Coffee&Bar – Bielsko Biała Rynek 24

Bielsko-Biała, Rynek 24. To adres pachnący kawą. Od 2011 roku w tym miejscu można napić się kawy o smaku, jakiego nie znajdziecie w żadnej z bielskich kawiarni.

Barometr, bo tak nazywa się lokal o którym piszemy powyżej, powstał z pomysłu Szymona Jackowskiego, właściela lokalu. Pan Szymon jest wielkim pasjonatem kawy, czego dowodem jest napisana przez niego książka „ Kawa, sekrety parzenia”.

Kawa, która ma tak wspaniały smak i aromat parzona jest z ziaren, sprowadzanych specjalnie z południowych Włoch, gdzie palone są w tradycyjny sposób od 1930 roku. Kawy białe przygotowywane są z mieszanki pochodzącej z palarni Solberg&Hansen, specjalizującej się w produkcji ekskluzywnych kaw dla klientów o wyszukanym smaku.

W kawiarni możemy kupić ziarna do parzenia w domu jak i napić się kawy na miejscu. Poza tradycyjnym, stosowane są tu również rzadziej spotykane sposoby przygotowywania czarnego trunku, takie jak aeropress, french press, drip, chemex syphon, filter botel.

A że nie samą kawą człowiek żyje w menu lokalu można znaleźć całą gamę różnoronych produktów, których cechą wspólną jest to że tworzone są z produktów ekologicznych. Znajdziemy tam domowe ciasta, belgijską czekoladę, angielskie herbaty TeaPigs, soki BIO, gazowane napoje z naturalnych skladników, markowe wina i inne alkohole. Jeżeli chcecie zjeśc coś bardziej sycącego, możecie wybrać polecane przez obsługę włoskie gorące panini, składające się ze świeżej rukoli, mozzarelli, szynki parmeńskiej, suszonych pomidorów oraz sosu pesto.

Wyjątkowy smak kawy, ciekawe menu lokalu, interesujące wnętrze z pracami artystów na ścianach oraz bezpośrednim widokiem na bielski Rynek to cechy, które czynią to miejsce pełnym smaku i klimatu, które chcemy wam polecić w kategorii: „ Najlepsza kawa w Bielsku”.
BBFAN.pl poleca

—————————————

Barometr coffe&bar Bielsko-Biała Rynek 24 kontakt: 515 375 808

www.barometrcoffeeandbar.pl

Facebook


 • Edi

  Potwierdzam najlepsza kawiarnia w Bielsku-Białej , wszystko w super jakości i klimat ! miejsce w którym rozmawiasz , pijesz kawę ew. coś mocniejszego i spotykasz ciekawych ludzi .Polecam

 • dorota

  Mozna tam kupic kawe smakową do parzenia ?

 • ewka

  Kawy wyśmienite. a jakie ciasta pyszne do tej kawy. delicje.

 • dorota

  Najlepsza kawa w Bielsku bez dwóch zdań.

 • Lukas

  Pyszna kawa, potwierdzam.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress